Kenwood Washing Machine KWM-899 White
₨21,000.00
Dawlance Water Dispenser DW-1051 Beige
₨41,000.00
PEL LED Smart PLD-32HS Black
₨45,900.00
Bezel-less Design, Android 11.0 Operating System, 1.5GB RAM and 8GB Internal Memory, Chromecast and Mira Cast, HDR10 Support, Dolby Digital Sound
In Stock
516
People watching this product now!
Description
Features:
| SPECIFICATION | 32” Smart Bezel-less LED TV |
|---|---|
| Model | PLD-32HS |
| Screen Resolution | 1280 x 720 |
| Sound | Dolby Digital |
| RAM | 1.5 GB |
| Internal Memory | 8 GB |
| Netflix | Yes |
| YouTube | Yes |
| Prime Video | Yes |
| OS | Android 11.0 |
| Wifi | Yes |
| Media TV | Yes |
| USB 2.0 | 2 |
| Chromecast | Built-In |
| Mira Cast | Yes |
| HDR | 10 |
| HDMI | 2 |
| Bluetooth | Available |
| Google Assistant | Yes |
| Google Play | Yes |
| Brightness | 240 cd/m2 |
| CPU | ARM Cortex-A55/1.3GHz/Quad-core |
| Audio power (Output) | 6W+6W |
| Rated Power Consumption (W) | 55W |
| Product Dimensions (L×W×H) (Without Stand) |
717×82×424 mm |
| Net Weight (with stand) Kg | 4.1 kg |
Additional information
| Brand |
|
|---|---|
| LED Type |
|
| Screen Size |
|
| Electronics Type |
|
Reviews (0)
Be the first to review “PEL LED Smart PLD-32HS Black” Cancel reply
Shipping & Delivery
Related products
LG 55NANO80 55″ 4K HDR Smart LED TV
Rated 0 out of 5
TCL 43V6B 43 Inches 4K Google LED TV
Rated 0 out of 5

Reviews
There are no reviews yet.